Ślusarz stoczniowy- Ironwoker - Holandia

Jako ślusarz będziesz uczestniczyć w budowaniu największych statków pływających po całym świecie. Staniesz się częścią międzynarodowego zespołu, który każdego dnia pracuje na wspólny cel. Pracuj z nami na stoczni IHC w Holandii.

#TwojaPracaMaZnaczenie

Zakres obowiązków:

  • budowa elementów statku
  • przygotowywanie i dostosowanie materiałów (blachy, profile)
  • dokonywanie regulacji przez spalanie, szlifowanie itp.
  • montaż za pomocą klejenia sczepnego z wstępnie przetworzonego materiału na przedmioty obrabiane
  • wyrównywanie, precyzja i regulacja silników i konstrukcji również na pokładzie statków
  • pomoc w umieszczaniu fundamentów, schodów i platform

Oczekujemy:

  • doświadczenia stoczniowego
  • certyfikatu VCA
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności czytania rysunków technicznych

Zapewniamy:

  • wynagrodzenie 13,50 € - 14,00 € netto za godzinę
  • darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
  • zwrot kosztów dojazdów do pracy
  • płatne ubezpieczenie oraz opiekę na miejscu
  • pracę dwuzmianową w hali lub na statku

Kontakt telefoniczny: 668 - pokaż numer telefonu - , 881 - pokaż numer telefonu -

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

  • Dodane o 13:20, 27 lipca 2020
  • Wyświetleń:11
  • ID ogłoszenia: 557223294
Użytkownik
  • Aplikuj
Lokalizacja

Gdańsk, Pomorskie, Śródmieście

O firmie
Jesteśmy legalną agencją pośrednictwa pracy zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 470. Od wielu lat pomagamy znaleźć pracowników dla naszych stałych klientów. Zaufało nam już tysiące osób z całej Polski. Nie ma znaczenia czy szukasz pracy na stałe czy na wakacje - zawsze dopasujemy ofertę do Twoich najmniejszych oczekiwań. Znajdziesz u nas pracę w produkcji, w logistyce, w ogrodnictwie a także w branży technicznej. Wśród branży technicznej należy wyróżnić w głównej mierze spawaczy, monterów czy ślusarzy. Jeżeli jesteś osobą energiczną, a przy tym odpowiedzialną i dobrze zorganizowaną - sprawdź aktualne oferty pracy w Holandii już teraz! Zmień swoją przyszłość na lepsze i podejmij wyzwanie z Timing!
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Timing sp. z o. o.